YDS Eğitimi

Türkiye’de geçerliliği bulunan YDS sınavı, bireylerin dil seviyelerinin ölçüldüğü ve analiz edildiği yabancı dil yeterlilik sınavıdır.

Sınavda adayların dilbilgisi, kelime, okuduğunu anlama ve çeviri becerileri akademik olarak ölçülür.

Sınav dönemleri yılda 2 veya 3 kez olmak üzere sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde gerçekleşmektedir. Alternatif olarak elektronik ortamda E-YDS sınavı aylık bazda yapılmaktadır. Her iki sınav içeriği formatı aynı şekildedir.

Hedefinize ve başarıya kısa sürede ulaşabilmek için sınav formatına hakim profesyonel eğitmenlerle eğitim almanız, istediğiniz başarıyı elde etmede daha etkili olmaktadır.

Beşiktaş American Time İngilizce Kursunda, eğitim programı içerik olarak tamamen sınav taktikleri üzerine yönlendirilmektedir. Sınav eğitimi alan öğrenciler sınav formatını tanıyarak, karşılacakları soru tiplerine yönelik stratejiler öğrenirler.

Strateji çalışmalarının yanı sıra ingilizce kursumuzda yapılan yds deneme sınavları sayesinde öğrenci eksik noktalarını uzman eğitmen kadromuz eşliğinde görür ve öğrenciye yeni çalışma programı düzenlenir. Dolayısıyla da öğrenci YDS hedefini şansa bırakmamış olur.

Çalışma programı içerisinde öğrencilere çalışma yapabilecekleri kelime listeleri ve yardımcı materyaller kurumumuz tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Genel İngilizce eğitimleri üzerinde eksikleri bulunan öğrenciler haftanın 7 günü farklı saat aralıklarında düzenlenen Aktivite – Etüt sınıflarına ücretsiz şekilde katılım sağlayarak İngilizce düzeylerini pekiştirebilirler.

YDS programlarımız kurumumuzda birebir eğitim veya 4 kişilik grup eğitimleri şeklinde yapılmaktadır.

Yeni dönem YDS programları için eğitim danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz..

Loading

Beşiktaş American Time İngilizce Kursunda YDS Eğitimi

Kurumumuzda YDS eğitimi almadan önce seviye tespit sınavına girebilirsiniz.
Online ve ücretsiz olan seviye tespit sınavımıza katılarak indirimlerden de yararlanabilirsiniz.