Online Eğitim-My Kelime

Online İngilizce Eğitimi

5 yıllık süreci kapsayan online eğitim paketimiz; öğrencilerimizin katılım sağlayamadığı dersler için kaçırmış oldukları konuları tekrar etmelerine yardımcı olmaktadır.

İçerik olarak A1-A2-B1-B2 seviye programlarımız için tüm konular video üzerinden aktarım sağlanmaktadır. Öğrencimize site üzerinden belirli ödevler yaptırılmaktadır. Dinleme – Okuma – Yazma eğitimleriniz için de ayrıca destek sağlamaktadır.

Derslere katılım sağlayamayan öğrencilerimiz kaçırmış oldukları işlenmiş ders konularını tekrar etmek için Online eğitim üzerinden destek almaktadır.

Programın Yararları

  • Aktif eğitim dönemi bittikten sonra 5 yıl boyunca Online Eğitim paketinizi aktif kullanım hakkınız devam etmektedir.
  • Sağlık, seyahat, sınav dönemi vb, durumlarda derse katılım sağlayamayan öğrenci ders konuları Online Eğitim üzerinden takip edebilmektedir.
  • Tüm seviyeleri tamamlayan öğrenciler devam eden süreçte genel tekrar yapmak istediklerinde Online Eğitim paketinden faydalanmaktadır. Sistem 5 yıl boyunca aktif olarak kullanıma açıktır.
  • Sistem üzerinde derslerde kullanmış olduğunuz kitap görseli yer almaktadır. Öğrencilerin takip sistemi daha kolay olmaktadır.
  • Kitap üzerinde yer alan alıştırma ve dinleme bölümleri sistem üzerinde yer almaktadır.

My Kelime

9 aylık eğitim sürecimizi kapsayan My Kelime programımız A1 (Başlangıç İngilizcesi) – A2 (Temel Düzey) – B1 (Orta Düzey Başlangıç) – B2 (Orta Düzey) – C1 (Üst Düzey) ve C2 (Akademik Düzey) olmak üzere tüm Genel İngilizce ve Akademik düzeydeki kelimeleri öğrenmenize yardımcı olmaktadır.

Kelimeleri Tanıma – Kelimeleri Öğrenme – Kelimeleri Dinleme – Cümle Kurma – Boşluk Doldurma – Çeviri Bölümü – Okuma Bölümü – Yazma Bölümü – Gramer Bölümü – Oyun Bölümü kategorileri üzerinden her seviye için Kelime Çalışması yapmanızı sağlamaktadır.

  • Tüm öğrenciler için özel kullanıcı adı ve şifre tanımlanmaktadır.