Öğrenci Yorumları

American Time, Eğitim sistemi, kaynaklar ve hocamız olan Merve Eyinç anlatış şekli ve üstün bilgisini bizimle bütün çabasıyla paylaştığı için hocamıza ve American Time kurumuna teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Bilge Sezen Aksu

Bilge Sezen Aksu

İngilizce’ye olan soğukluğum Handan Hoca sayesinde uçup gitti. Henüz 1 kur aldım ama çok memnun kaldım. Teşekkürler American Time…

 

Ayşe Yavuz

Ayşe Yavuz

Buraya gelmeden önce İngilizcem sıfırdı, cümle bile kuramıyordum. Şimdi Merve Eyinç ( Öğretmen) sayesinde İngilizceyi öğrenebiliyorum. Yolunuz Beşiktaş’a düşerse bir uğrayın derim. Kalite ve eğitim üst düzeyde. Burada olmaktan çok mutluyum. Kariyerinizi ilerletebilme yolunda ilk önerim burasıdır.

 

Ali Bilgin

Ali Bilgin

American Time, Kursunuzun İngilizce öğrenmek konusunda bana kazandırdıkları için önce kurumunuza sonra da Merve Eyinç hocanıza teşekkür ederim.

 

Ayşe Çağlayan

Ayşe Çağlayan

Özellikle Merve Eyinç hocama daha sonra kurumunuzun kaynaklarını hazırlayan eğitimcilerinize teşekkür ederim.

Şeyma Türközü

Şeyma Türközü

American Time, kullanılan kaynaklardan, dersimize giren Merve Eyinç hocamızdan ve sınıf ortamından çok memnunum. Sınıf kontenjanının 5 kişilik olması öğrenmemizi daha etkili ve kalıcı kılıyor.

Derya Dursun

Derya Dursun

American Time , ders materyallerini yeterli buluyorum , kursu sakin ve huzurlu buluyorum ve Merve Eyinç hocamızdan memnunum.

Gamze Tanış

Gamze Tanış

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle geldiğim bu eğitim kuruluşunda açıkçası beklentilerim düşük bir şekilde eğitime başladım. Tıp Fakültesi öğrencisi olduğum için ve Üsküdar’da kaldığım için gelip gitmekte zorlandım. Hatice Hoca sayesinde İngilizceyi daha çok sevdim. Hatta o kadar sevdim ki kurs boyunca okuluma dair pek bir şey yapmadım. Ders aralarında sosyal hayatımda ve kurs ile ilgili sıkıntılarımda Emine Davulcu Hanımefendinin katkılarını, yardımlarını ve ilgi alakasını es geçmek olmaz. Günler geçtikçe gelip gitmelerinin meyvelerini aldım, adeta stresli hayatımdan kaçıp sığındığım bir yer olmuştu benim için burası. Emek verdiğim için derslerim fazlasıyla verimli geçiyordu ve tüm bunların meyvesini TUS öncesi  yapılan YDS sınavından güzel bir puan alarak ve kısa süreli yurtdışı seyahatimden keyif aldığımı gördüm. Sözü fazla uzatmadan kısaca söylemek isterim ki buradan keyif aldım ve derslere tat verdiğimi, heyecan kattığımı anladım. Buraya kayıt olmamda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Yusuf Çağrı İbiş

Yusuf Çağrı İbiş

American Time, vermiş olduğunuz eğitimden ve bana sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ederim.

Aslınur Erkan

Aslınur Erkan

American Time’dan 4 kur aldım. Şuan A2 kurundayım. Kura beklentilerimi tamamıyla karşıladı. Başta Burçin Hoca olmak üzere tüm American Time ailesine teşekkür ederim. Sevgiler,

Selen Hacıoğlu

Selen Hacıoğlu

Thanks a lot… I’ve been taking classes from American Time for four months as C1 student to be able to get the score for TOEFL. I’d like to say ‘’thanks a lot’’ to my teachers for everything ; Thanks a lot, I love you all.

Dila İlhan

Dila İlhan

American Time’dan 4 kur aldım. Şuan A2 kurundayım. Burçin öğretmenimizin öğrencisiyim. Okuldaki İngilizce bilgim yetmedi için buraya gelme gereği duydum. Yaklaşık 4 aydır buradayım. İngilizce bilgimi eskisinden daha iyiye taşıdım burada.

M.Furkan Nazar

M.Furkan Nazar

American Time, verimli kaynaklar ve eğitim için teşekkür ediyorum.

Kader Demir

Kader Demir

2.kuru alıyorum. Burçin Hoca sayesinde İngilizceyi iyice öğrenmek istiyorum. İngilizceyi önceden anlayamazdım. Artık az-çok anlayabiliyorum. Umarım her şey güzel olur.

Irmak Karahan

Irmak Karahan

American Time’dan 4 kur aldım. 4 aydır eğitimim devam etmekte. Burçin Hocamızın eğitiminden çok memnun olduğum gibi diğer çalışan ekibin ilgisinden dolayı da iyi ki bu kurumu tercih etmişim diyorum. Teşekkürler.

Hanife Dilli

Hanife Dilli

Yaklaşık 60 saattir aldığım ve almaya devam ettiğim eğitim programınızda yazılanları konuşulanları anlama ve bunlara istenilen şekilde cevap verebilme noktasına getirdiğiniz için başta eğitmenim Gülçin Hanım olmak üzere kurumunuza teşekkür ederim. Eğitimin devamı ile çok daha hızlı anlama ve yazma noktasına geleceğime inanıyorum.

Saygün Musaoğlu

Saygün Musaoğlu

Herkese merhaba ☺ Bir buçuk aydır kurstayım. Kurstan gerçekten memnunum. Sınıf ortamı çok güzel. Az kişi olması ve derslerin birebir eğitim gibi geçmesinden çok memnunum. Kısa sürede kendime olan güvenim daha da arttı. Herkese tavsiye ediyorum. Zaman American Time zamanı…

Ertan Evkuran

Ertan Evkuran

Derste kullanılan kaynaklardan, verilen eğitimden, derse giren hocamdan, sınıf kaynaklarından çok memnunum

Özge Ertürk

Özge Ertürk

Ben Emre Ahmet Seçmen. Arel üniversitesi Meslek Yüksekokulu Radyo ve Televizyon Programcılığı önlisans programında öğretim görevlisiyim. 2014 Temmuz ayında yüksek lisansımı bitirdikten sonra kaldığım yerden devam etmek üzere araştırmalarım sonucunda American Time Beşiktaş şubesi ile irtibata geçtim. Gerçekten eğitim anlamında birçok dil eğitim kurumu gibi 1. Amacı para kazanmak değil de insan kazanmak olan tavrını ilk tanıştığımız günden itibaren hissettirdiler. Uzun süredir ara verdiğim İngilizce eğitimime öncelikle genel İngilizceden kaldığım noktadan başlayıp sınav öncesi bir toparlama sürecini tamamladık. Bu süre zarfında özellikle mekanın ferah olması ve küçük butik sınıfların verilen eğitime çok faydalı olduğunu söylemek gerekli. Hatta öyle ki okuldan erken çıktığım zamanlar ders başlamasına 2-3 saat varken sırf sessiz olduğu için ve daha iyi konsantre olabildiğim için kursa gelip ders çalışma isteğim fazlasıyla oldu. Bu süreçten sonra 30 saat sürecek olan bire bir TOEFL eğitimi ile ilgili planlamamızı yaparak 2015 Ağustos ayının başlarında Fatih Hocam ile kursa başladık. Kurs kapsamında hocamın verdiği direktifler doğrultusunda çalışmalarımı devam ettirdim. Kendi bulduğum bilgisayar tabanlı veya yazılı tüm kaynakları da hocamla paylaşıp onunda onayını alarak sınav tarihine kadar hazırlıklarımı tamamladım. Kişisel olarak fikrim şudur ki, sadece kursa giderek hiçbir başarıya ulaşılmıyor. Önemli olan kurs dışında da sürekli çalışmayı devam ettirip yaptıklarınızı hocanıza göstererek sürekli geri bildirim almak gerekiyor ki yapılan hatalar tekrarlanmamalı. 18 Eylül 2015 tarihinde TOEFL sınavına girdim ve ihtiyacım olan puanı elde ettim. Sınav yeri ve ortamı ile ilgili yaşadığım birkaç sorun olmasa belki daha bile fazla bir puan alabilirdim. Niyetim elimdeki bilgiler tazeyken ve sınav sistemini de daha önce görmüş olmanın verdiği tecrübeyle bir kez daha sınava girmeyi planlıyorum. Gerek Fatih Hocama gerek başta Emine Hanım olmak üzere  tüm American Time Beşiktaş kurumu çalışanlarına ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Emre Ahmet Seçmen

Emre Ahmet Seçmen