Hakkımızda

Sektöründe büyük başarılara imza atmış olan American Time Dil okulları VIP eğitim hizmeti ile yabancı dil eğitimini belli bir standart içerisinde sürdüren ulusal bir markadır.

Günümüz dünyasında her şey hızlı gelişmekte ve globalleşmenin bir sonucu olarak da iletişimde ortak dil kullanılmaktadır. Bu dil de şüphesiz ki İngilizcedir.

Zamanın çok önemli bir faktör olduğu bilincinde ilerleyerek kısa zamanda verimli bir şekilde İngilizce öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

American Time Beşiktaş şubesi olarak 2010 yılından itibaren faaliyet göstermekte olup binlerce öğrencimize İngilizce eğitim programlarına katkıda bulunmanın haklı onurunu yaşıyoruz.

Bizi tercih eden öğrencilerimize sıcak bir atmosfer oluşturmayı, İngilizce eğitimini zorunluluktan keyfe dönüştürmeyi, kişilere özel programlar tasarlamayı kendimize değişmez bir şart olarak belirledik.

Eğitim ve hizmet kalitemizi sizlerle paylaşmaktan her zaman mutluluk duyacağız…

Türkiye’nin sektörde en kaliteli ve dürüst hizmet sunan dil okulu olarak Türk insanın uluslararası seviyede rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişimini sağlamak amacıyla yabancı dil engelini ortadan kaldırarak, dünya ile iletişimini sağlayıp toplumsal fayda yaratmaktır.

İngilizce eğitim almak isteyen birey ve kurumların ilk aklına gelen ve tercih ettikleri eğitim kurumu olmaktır.