Kurumsal Eğitim

Categories Reviews (0 Rating)

American Time Dil Okulları olarak kurumsal yapımız gereği öncelikli amaçlarımızdan biri, köklü eğitim geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek resmi ve özel kuruluşların dil eğitim ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

Kurumunuza özel olarak verilecek dil eğitimi için, buna uygun programlar belirlemek kurumsal dil eğitiminde en doğru yöntemdir. Bu yöntemle, dil okullarımızda standart olan genel İngilizce programlarımızın yanı sıra ihtiyacınıza yönelik eğitimler de oluşturulmaktadır.

— Eğitiminizi ister kurumumuzda isterseniz de firmanız içerisinde alabilirsiniz.

— Şirketinizde veya kurumumuzda Seviye Tespit Sınavlarının ÜCRETSİZ olarak yapılması sonucu eğitim koordinatörlerimiz ve danışmanlarımız tarafından ihtiyacınıza ve amacınıza yönelik olarak programlar oluşturulmaktadır.

— Firma çalışanlarınız için eğitim alan öğrencilerimize yönelik olarak almış oldukları eğitim programı içerisinde devamlılık durumu, aktif katılım, eğitmen kanaatini kapsayan özel raporlama taslağımız belirli periyotlarda kurumsal rapor olarak insan kaynakları veya eğitim kordinatörlerinize sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir