DYNED Sınav Programı

Categories Reviews (0 Rating)

DYNED SINAVI (Dynamic Education )

Türk Hava Yolları bünyesinde çalışmak isteyen, kariyerine kabin memuru ( host - hostes) olarak devam edecek olan katılımcıların girmek zorunda oldukları DYNED, “Dinamik Eğitim” anlamına gelen bilgisayar destekli bir ingilizce sınavıdır.

Adayların katılım sağlayacakları sınav ve mülakat sürecine doğru şekilde hazırlanabilmeleri ve iyi oranda bir not alabilmeleri için uyguladığımız çalışma programı, deneyimli ve mülakat içeriğine hakim eğitmenler tarafından verilmektedir.

DYNED Sınavında aday öğrencinin ingilizce dil bilgisi ve kelime bilgisinin yanı sıra mantık yürütme, analiz edebilme ve problem çözme kabiliyeti ölçülmektedir.

DYNED Eğitiminde adayların okuma - yazma - dinleme - konuşma düzeyleri geliştirilmektedir.

Beşiktaş American Time İngilizce Kursu olarak, programımız içerisinde katılım sağlayan kursiyerlere mülakat eğitimi verilerek, örnek sınav çalışmaları yaptırılmaktadır. Sınav sistemine daha hızlı adapte olmaları ve derece olarak yükselmeleri sağlanmaktadır.

DyNed eğitimi programı bilgisayar destekli sınıflarda yapılmakla beraber, öğrencinin yararlanabileceği kaynaklar ve materyaller öğrenciye ücretsiz verilmektedir.

DYNED Sınavı; kurumumuzda birebir eğitim şeklinde veya 4 kişilik özel sınıflarda verilmektedir.
DYNED programı alan öğrencilerimiz ek olarak aktivite - etüt sınıflarımızdan yararlanmaktadır.

Aktivite programları Konuşma - Gramer - Kelime sınıfları olarak ayrılmaktadır. Haftanın 7 günü farklı saat aralıklarında düzenlenen programlarımıza katılım sınırsız ve ücretsiz şekildedir.
Aktivite programları mülakat sürecinin rahat şekilde tamamlanmasına katkı sağlamaktadır.

DYNED eğitim programı bittikten sonra da kursiyerlerimiz işi gereği sürekli İngilizcenin içinde yer almaları gerekmektedir.
İngilizce diline en iyi şekilde hakim olabilmeleri için düzenli olarak İngilizcenin içinde olmaları ve pratiklik yapmaları önemlidir.
DYNED eğitim programını tamamlayarak mülakat sürecini geçen öğrenciler işe alım veya çalışma süreci devam ederken Aktivite programlarına katılım sağlamaya devam edebilirler.

DYNED eğitiminiz bittikten sonra, İngilizcenizi aktif olarak tutmak ve en önemlisi konuşma düzeyinizi hızlandırmak için aktivite programlarımıza katılım hakkınız ömür boyu devam etmektedir.
Her hafta ücretsiz şekilde bir misafiriniz ile katılım sağlama hakkınız bulunmaktadır.
Yeni dönem DYNED Sınav programları hakkında bilgi almak ve uzman eğitmenlerimiz ile tanışarak program analizinizi yapabilmek için eğitim danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir