5-16 Yas Grubu İngilizce Eğitimi

Categories Reviews (0 Rating)
Loading

Çocuklar için İngilizce eğitimi

Dil eğitimi; her yaşta verilebilen bir eğitim olmakla birlikte, esasında en etkin biçimde çocuk yaşlarda verilen bir eğitim türüdür. Bu nedenle son yıllarda çocuklar için İngilizce eğitimi programları ciddi biçimde yaygınlaşmış ve örgün eğitimde de erken yaşlarda yabancı dil eğitimi verilmeye başlanmıştır. Hatta anaokulu ve kreş gibi okul öncesi dönemlerde dahi yabancı dil eğitimi etkin biçimde verilebilmektedir. Kurumumuz, yabancı dil eğitimini her seviyede verebildiği gibi çocuklar için yabancı dil eğitimlerini de modern müfredatlar kapsamında sunar. Pedagojik standartları bulunan bu eğitim programları, formasyona sahip eğitimciler tarafından sunulur ve uygulanan teknik Amerikan eğitim otoritelerinin geliştirdiği yüksek nitelikli eğitim prosedürüdür. Eğitim danışanlarımızla şimdi iletişime geçerek, siz de çocuklarınız için İngilizce kursu aldırmaya hemen başlayabilirsiniz. Çocuklarınızı, erken yaşta dünya ile tanıştırarak, onlara geniş bir vizyon kazandırmak, ileride çok daha iyi bir kariyere ve sosyal ortama sahip olmalarını sağlayacaktır.

5-16 Yaş Arası Çocuklar için İngilizce kursu programı

Elbette çocuklar için İngilizce kursu, genel İngilizce standartlarında yer alıyor olsa da, yetişkinler için verilen eğitimlerden oldukça farklıdır. Ana dilini tam anlamıyla kullanmaya başlamamış bir bireye ileri seviyede İngilizce eğitimi verilemez. Zaten çocuk için İngilizce eğitimi olarak geliştirilen müfredat da bu standartlardadır. Öğrencinin gündelik yaşantısında kullandığı kavramların İngilizce olarak kullanılabilmesini sağlayan bu eğitim standardı, ilköğretim aşamasında biraz daha ileri seviyeye ulaşır ve lise seviyesinde öğrencinin advanced seviyede İngilizce yeterliliğine sahip olması sağlanır. Bu şekilde hem sıkıcı olmayan bir süreç elde edilir, hem de pekiştirilmiş bir eğitim süreci söz konusu olduğundan, dile tam anlamıyla hâkimiyet mümkün olur.

Çocuklar için İngilizce kursu fiyatları

İngilizce kursu ister çocuklar için olsun, ister yetişkinler için olsun, belli niteliklere sahip olmaması halinde efektif olmayacak ve boşa harcanmış bir zaman ve para anlamına gelecektir. Maliyet faktörü bir yana kaybedilen zamanın telafisi söz konusu değildir. Ülkemizde eğitim belli standartlar dâhilinde sürdürülür. Milli Eğitim Bakanlığı’nın asgari koşullarını öğrencilerine sunmadan eğitim verebilmek, hiçbir kurum için mümkün değildir. Buradan bakıldığında, eğitimde birlik olduğu söylenebilir. Ancak, kurumlar kendi standartlarını kendileri belirleyebilirler. Asgari koşulların üzerinde olmak kaydıyla elbette kurumların eğitim standartlar arasında hatırı sayılır farklar bulunur. Çocuklar için İngilizce kursu fiyatları da bu noktada değişiklik arz eder. Özel standartlara sahip eğitim programları elbette sektör standartlarından daha yüksek fiyatlarla sunulabilir. Ancak bu özel standartlar doğal olarak daha efektif eğitim alabilmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle, eğitim alma kararı verdiğinizde, mümkün olduğunca fiyat odağında değil, kalite standartları odağında araştırma ve tercihte bulunmanız oldukça önemlidir. Bu noktada bize ulaşarak, mümkün olan en iyi eğitimi, en uygun standartlarda alabilirsiniz. Uzman kadromuz, gelişmiş eğitim vizyonumuz ve samimi yönetim anlayışımızla eğitim ihtiyaçlarınızı beklentilerinizin ilerisinde karşılıyoruz.

ÇOCUĞUNUZA FARKLILIK YARATIN

  • 1 yıllık İngilizce Eğitim Paketi
  • 5 yaş - 16 yaş arasını kapsamaktadır
  • Temmuz Ayı Erken Kayıt Avantajı
  • Türk ve Yabancı Eğitmenlerle Özel Eğitim
  • Tüm Kaynaklar Ücretsiz
  • Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite - Etüt Sınıfı